Ürünlerimiz


Organik Zeytinyağı
Organik Meyve
Organik Sebze
Organik Ot
Organik Zeytin
Reçel
Üzüm Çekirdeği
Yumurta
Salça
Sabun

SEFERIS Satış

Kredi Kartı ile satın almak için "Sepete Ekleyin" düğmelerini kullanınız.
Havale veya EFT ile satınalma yapmak için aşağıda yer alan banka hesap numaralarını kullanabilirsiniz. Siparişinizi, miktarını ve dekotunuzu e-posta (info@seferis.org) ile bize iletmeniz yeterli olacaktır. İletişim için telefon (05056766487) ile de arayabilirsiniz.

Hesap Bilgileri:
Fatma IRMAK DİKER
Banka : Ziraat Bankası
Şube : İzmir Seferihisar Şubesi
(Şube Kodu: 0142)
Hesap No : 500625875001
IBAN : TR31 0001 0001 4250 0625 8750 01


SEFERIS Kargo

Siparişlerinizde kargo alıcıya aittir. Gönderimler Seferihisar Yurtiçi kargo şubesinden yapılmaktadır. Siparişiniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde elinize ulaşacaktır.

SEFERIS Zeytinyağları

Ürünlerimizin tümü kendi zeytinliğimizden elde ettiğimiz organik zeytinlerden yine organik olarak soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir.

 • De Control organik sertifikası

  Zeytinyağımız üretiminin her aşamasında uluslarYurtiçiı De Control firması tarafından sıkı kontroller sonucunda ORGANİK olarak sertifikalandırılmıştır.

  • Zeytinyağımız, Seferihisar yöresinin Memecik ve Erkence türü zeytinlerimizden üretilir.
  • Zeytinliğimiz, deniz seviyesinden yaklaşık 300 metre yükseklikte, en yakın asfalt yola yaklaşık 2 km. uzaklıkta bir lokasyonda yer almaktadır.
  • Ürünlerimiz, zeyinyağını ışıktan koruma amacı ile koyu renkli cam şişe ve teneke içerisinde size sunulmaktadır.
  • Zeytinlerimiz özenle toplandıktan hemen sonra aynı gün içerisinde sıkılmaktadır.
  • Zetinyağımızı SOĞUK SIKIM yöntemi ile sıkmaktayız.Zeytinyağının max. +27 C'ye kadar ısıl işlem görmeden elde edilmesine soğuk sıkım denmektedir.
  • Soğuk sıkım ile sıkılan zeytintayğımızda sıcak sıkıma göre zeytin meyvesinin içerdiği önemli özelliklerden E vitamini ve fenolik bileşenleri yok olmaz.